• Zadzwoń: +48 62 739 60 80
  • Napisz do nas: sekretariat@piwek.com.pl
  • Godziny pracy: 7:00 do 15:00

Dowód naszej jakości

Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o. o. Sp. k. uzyskał certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z PN EN ISO 9001:2015-10, audytowany przez ISOCERT Sp. z o. o. Sp. k. Posiadamy bogate i nowoczesne wyposażenie kontrolno-pomiarowe pozwalające na szybką i precyzyjną kontrolę części na podstawie bryły. Umożliwia to wysoki procent kontrolowanych części w trakcie produkcji oraz gotowych wyrobów wysyłanych do klienta. Prowadzimy bieżący nadzór nad przebiegiem procesów czego wynikiem jest wskaźnik OEE. Prowadzimy analizy PPAP, 8D, PDCA, FMEA, które pozwalają na bieżącą aktualizację technologii oraz planów kontroli. Prowadzimy również analizę zdolności narzędzi i systemów pomiarowych - wskaźnik Cg oraz Cgk. Na bieżąco udoskonalamy procesy produkcyjne. Ma to na celu stworzenie wspólnych standardów, które pozwolą na poprawę jakości i zwiększenie efektywności.


COORD 3

COORD 3

COORD3 UNIVERSAL to współrzędnościowa platforma pomiarowa umożliwiająca korzystanie z czujników punktowych, analogowego skanowania oraz skanerów laserowych. Precyzja platformy umożliwia dokładny skan 5-osiowy. Napędy z osią bezpośrednią, wykorzystujące pasy zębate, zapewniają pomiary bez drgań przy zerowej histerezie. Stały dostęp do obszaru pomiarowego ze wszystkich stron pozwala nam dokonać najdokładniejszych pomiarów.

www.coord3.com
Maszyna pomiarowa ABERLINK AXIOM TOO CNC

Maszyna pomiarowa ABERLINK AXIOM TOO CNC

Szybka i niezawodna maszyna pomiarowa Axiom Too posiada zakres pomiarowy aż do 1500mm na osi Y. Dzięki możliwości stosowania kamery CCD zamiennie z głowicą stykową jesteśmy w stanie wykonywać pomiary optyczne. Dostępne oprogramowanie umożliwia również pomiary odległości i kąta oraz porównanie elementu rzeczywistego z danymi nominalnymi zapisanymi w pliku CAD.

www.aberlink.com
Ustawiak do narzędzi ZOLLER »smile/pilot 2mT«

Ustawiak do narzędzi ZOLLER »smile/pilot 2mT«

Przyrząd ustawczo-pomiarowy »smile/pilot 2 mT« do narzędzi skrawających jest kontynuacją sukcesu przyrzadów »smile«. Nowo opracowaną technologią obsługi ZOLLER my Touch jest obecnie jedynym takim rozwiązaniem na świecie w przyrządach do pomiaru i ustawiania narzędzi. Charakteryzuje się bardzo prostą obsługą bazującą na zasadzie dotyku ekranu zaczerpniętą z najnowszych rozwiązań komunikacji człowiek - urządzenie. Programy pomiarowe obejmują: promień i kąt z kilku punktów, pomiar bicia promieniowego, teoretyczny wierzchołek czy wyznaczanie maksymalnego konturu narzędzia.

www.zoller.info
Maszyna pomiarowa ABERLINK AXIOM TOO CNC HS

Maszyna pomiarowa ABERLINK AXIOM TOO CNC HS

Szybka i niezawodna maszyna pomiarowa Axiom Too posiada zakres pomiarowy, aż do 1500mm na osi Y. Dzięki możliwości stosowania kamery CCD zamiennie z głowicą stykową, jesteśmy w stanie wykonywać pomiary optyczne. Dostępne oprogramowanie umożliwia również pomiary odległości i kąta oraz porównanie elementu rzeczywistego z danymi nominalnymi zapisanymi w pliku CAD. Zastosowanie skal o wyższej rozdzielczości na każdej z osi w połączeniu z zaawansowaną procedurą tworzenia mapy błędów maszyny spowodowało, że Axiom too w wersji HS jest produktem o najwyższych dokładnościach spośród szerokiego wachlarza rozwiązań pomiarowych.

www.aberlink.com

demo

 

Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp. k. jest firmą rodzinną, która istnieje na rynku ponad 24 lata. W pierwszych latach działalności specjalizowała się w produkcji ram do wózków dziecięcych odnosząc na tym polu znaczące sukcesy. Przełomowym rokiem był rok 1997, w którym to został zmieniony główny profil działalności na obróbkę skrawaniem metali żelaznych i nieżelaznych. O szerokim zakresie naszej działalności świadczy różnorodność branży naszych klientów.

 

POBIERZ FOLDER REKLAMOWY

 

PL ENG DE

 

Godziny pracy biura

Pn-Pt
7:00 do 15:00
Sobota
Zamknięte
Niedziela
Zamknięte